خدمات مشاوره امور مالی و مالیاتی اصفهان

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی اصفهان

اشخاص می‌توانند با راهنمایی و مشورت با مشاوره مالی و مالیاتی اصفهان علاوه بر آگاهی از زیر و بم قوانین، مالیاتی منصفانه پرداخت نموده و حتی (در صورت خوش‌حسابی) مشمول معافیت‌هایی شوند. همانطور که برای رسیدگی به امور کیفری و دعاوی خود به کمک وکلای دادگستری نیازمندیم، در امور مشاوره‌ی مالیاتی نیز به راهنمایی وکلای مسلط به امور مالیاتی نیاز خواهیم داشت.

از مهم‌ترین فواید راهنمایی گرفتن از مشاوره‌ی مالیاتی می‌توان به یافتن بهترین راهکارهای کاربردی مالیاتی و معافیت‌ها، تنظیم لایحه و دفاعیات، حضور وکلا در هیئت‌های حل اختلاف، تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و دفاتر قانونی با توجه به آخرین قوانین و بخشنامه‌های سازمان مذکور، اشاره کرد.

خدمات و مشاوره مالیاتی

در موسسه حسابداری پدیده حساب، تمامی خدمات مشاوره مالی و مالیاتی توسط متخصصین با تجربه در حوزه امور مالیاتی اصفهان و ایران صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره حسابداری و مالیاتی با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات مشاوره ای و اجرایی در موسسه پدیده حساب

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی اصفهان

1. تشکیل پرونده های مالیاتی و اخذ  کد  اقتصادی

کارشناسان ما بعد از اخذ مجوز از سازمان مربوط, مدارک بنگاه اقتصادی را تکمیل و پس از مراجعه به اداره مالیات,  تحویل ممیز دارایی می دارند.پس از بازدید بازرس از آن بنگاه ,  کد اقتصادی برای مودیان صادر میگردد.کد اقتصادی:, یک کد 12 رقمی یا همان شناسه ملی برای اشخاص حقوقی و کدملی 10 رقمی برای اشخاص حقیقی است که از طرف سازمان امور مالیاتی برای مودیان صادر و جهت انجام امورات مالی استفاده میگردد, عدم دریافت این کد مانع از انجام فرایندهای مالی و ثبت ودرج در اداره ی امور مالیاتی می باشد.

2. تحریر دفاتر قانونی (روزنامه و کل)

این دفاتر که طبق تاکید آیین نامه اجرایی موضوع ماده 95 قانون مالیات های مستقیم توسط کارشناسان موسسه پدیده حساب تنظیم میگردد. توجه به موارد فنی چون نحوه  و زمان  پلمپ دفاتر از یکی از موضوعات مهمی است که توسط کارشناسان موسسه در اختیار مودیان گرامی قرار خواهد گرفت تا مشمول جرائم مالیاتی نگردند.

3. مشاوره مالی

 • مشاوره مالیات بر ارث: پس از فوت متوفی، اموال وی اعم از منقول و غیر منقول مابین کلیه ورثه قانونی ایشان(بر مبنای دریافت برگه حصر و وراثت) تقسیم می شود. اما این تقسیم و مالکیت به ورثه طبق قانون مالیات های مستقیم بعد از پرداخت مالیات مقرر اماکن پذیر می باشد از جمله اموال مشمول مالیات می توان به واحدهای تجاری، اداری، مسکونی، وسایل نقلیه، سپرده بانکی، ویلا، باغ، اوراق بهادار نظیر سهام و سهم الشرکه و نیز حق الامتیاز نظیر واحدهای تجاری را نام برد که هرکدام ضریب مالیاتی مرتبط با خود را دارا می باشد. اولین قدم جهت پرداخت مالیات بر  ارث تعیین ورثه قانونی می باشد، بدین منظور با ارائه مدارک لازم به شورای حل اختلاف آخرین محل اقامت متوفی مراجعه می شود و در نهایت فرم حصر و وراثت جهت ارائه به اداره امور مالیاتی دریافت می شود. در مرحله بعد تکمیل اظهارنامه مالیات برارث و اعلام ماترک متوفی ضروری می باشد. از آن جا که انجام موارد فوق نیاز به اطلاعات دقیق و بروز دارد لذا پیشنهاد می شود از تخصص مشاوران خبره مالیاتی موسسه پدیده حساب استفاده بنمائید.
 • مشاوره معافیت های مالیاتی : مودیانی که وظایف مالیاتی خود را در مهلت مقرر انجام می دهند میتوانند با بهره گیری از مواد معافیت های مالیاتی در جدول ذیل مالیات خود را به حداقل برسانند برای اطلاع از معافیت ها لطفا با متخصصان مالیاتی پدیده حساب در ارتباط باشید.
خدمات مشاوره مالی و مالیاتی اصفهان
 • مشاوره مالیات بر املاک: در صورتی که تنها در آمد شما از طریق اجاره املاک باشد میتوانید با بهره گیری از ماده 57 ق.م.م , مالیات املاک خود را به صفر برسانید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه و مالیات نقل و انتقال املاک خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.
 • مشاوره مالیات بر حقوق: پرداخت این نوع مالیات به صورت ماهیانه و طبق ماده 84 می باشد اگر شما هم جزو پرداخت کنندگان مالیات بر حقوق می باشید لطفا برای اطلاع از آیتم های مشمول و غیرمشمول حقوق خود با متخصصان پدیده حساب در ارتباط باشید.
 • مشاوره مالیات بر مشاغل: این نوع مالیات به سود بنگاه اقتصادی تعلق میگیرد و طبق نرخ ماده 131 قانون مالیات مستقیم محاسبه می گردد و مودیان بعد از اتمام سال مالی اظهارنامه خود را به سازمان امور مالیاتی ارسال میکنید. مهلت ارسال اظهارنامه برای اشخاص حقوقی تا چهار ماه و برای اشخاص حقیقی تا سه ماه بعد از اتمام سال میباشد. برای قرار گرفتن در زمره مودیان کم ریسک مالیاتی ارسال اظهارنامه عملکرد سالیانه خود را به متخصصین ما بسپارید و با خیال آسوده فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهید.
 • مشاوره مالیات های اتفاقی: در تعریف درآمد اتفاقی باید بگوییم که مطابق ماده ۱۱۹ قانون مالیات های مستقیم، درآمد نقدی و غیرنقدی که شخص حقیقی یا حقوقی به صورت بلاعوض و یا از طریق معاملات محاباتی و یا به عنوان جایزه یا هر عنوان دیگر از این قبیل تحصیل می نماید، مشمول مالیات اتفاقی می باشد.
 • مشاوره مالیات ارزش افزوده: مالیاتی که در نهایت به مصرف کننده نهایی تعلق می گیرد و نرخ آن در حال حاضر 9 درصد می باشد عدم ارسال به موقع اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده موجب تحمیل جریمه های بالایی میگردد با سپردن ارسال اطلاعات خود توسط پدیده حساب ما به شما بزرگواران اطمینان خاطر میدهیم که این وظیفه مالیاتی در مهلت مقرر انجام گردد.
 • مشاوره عمومی مالیاتی: با کسب اطلاعات مالیاتی در زمینه کاری خود توسط تیم مجرب پدیده حساب  نسبت به پرداخت و وظایف مالیاتی خود آگاه باشید.
 • مشاوره بدهکاران مالیاتی: برای جلوگیری از پرداخت مالیات های قطعی شده خود تنها یک سری راه  هایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن پرداخت مالیات را به حداقل رساند و با استفاده از اعتراض ماده 251 از ان جلوگیری کرد.

4. تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی

جهت ارسال کلیه اظهارنامه های عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی و یا سایر اظهارنامه های مالیاتی اعم از املاک و مستغلات یا ارزش افزوده میتوان از رهنمود های مشاوران و کارشناسان خبره مالیاتی موسسه پدیده حساب استفاده نمود . بدین منظور کافی است اطلاعات اولیه  در اختیار ایشان جهت تنظیم و ارسال اظهارنامه های فوق قرار گیرد تا در صورت برخورداری مودیان از معافیت های مالیاتی ، در جهت کاهش پرداخت مالیات ، بیشترین کمک به آن ها گردد.

5. مراحل دادرسی مالیاتی

فرایندی که در آن پس از رسیدگی و تشخیص میزان مالیات مودیان توسط سازمان امور مالیاتی می توان در مراحل مختلف اعتراض خود را نسبت به برگ تشخیص و مالیات ابلاغ شده ثبت و دفاعیات لازم و مفید را جهت احقاق حقوق مودیان انجام داد.

این فرایند پس از بررسی پرونده می تواند شامل مراحل زیر باشد :

 1. توافق و تمکین نسبت به مالیات تشخیصی با ممیز کل (رئیس اداره)
 2. اجرای پرونده به هیئت بدوی حل اختلاف مالیاتی در صورت عدم توافق با ممیز کل
 3. اجرای پرونده به هیئت تجدید نظر اختلاف مالیاتی در صورت عدم پذیرش رای هیئت بدوی از سوی مودی
 4. ارجاع پرونده به شورا عالی مالیاتی یا دیوان عدالت اداری
 5. ارجاع پرونده به هیئت عالی دادرسی مالیاتی

از آنجا که انجام کلیه به صورت کاملا تخصصی و بعضا با توجه به نوع پرونده دارای پیچیدگی های خاص می باشد ، لذا توصیه می شود با مشاوران مالیاتی ما در موسسه در ارتباط باشید .

مشاوران و کارشناسان خبره ی مالیاتی موسسه پدیده حساب می توانند با ارائه بهترین و موثرترین راهکار ها کمک و راهنمای شما در حل و فصل پرونده های مالیاتی باشند.

6. تنظیم و ارسال صورت معاملات فصلی ماده 169

خدمات مشاوره امور مالیاتی اصفهان

سایر خدمات امور مالیاتی شرکت پدیده حساب

 • عقد قرارداد مشاوره‌ی مالیاتی در ابتدای سال مالی
 • قبول مسئولیت تفکیک اطلاعات از حیث مالیاتی
 • تنظیم و ارسال اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده که به صورت فصلی ارائه می‌شود
 • تنظیم و ارسال صورت معاملات خرید و فروش فصلی، خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی، خدمات حسابداری مالیاتی و خدمات مشاوره
 • تنظیم و ارسال اظهارنامه‌ی مالیات بر عملکرد سالانه
 • حضور در جلسات رسیدگی مالیاتی
 • پیگیری اعتراض مالیاتی در مراحل مختلف توافق با رئیس اداره امور مالیاتی، هیئت‌های حل‌ اختلاف مالیاتی و شورای عالی مالیاتی
 • تهیه‌ی لوایح مالیاتی جهت ارائه در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی )
 • مشاوره معافیت های مالیاتی ( اعم از ماهیتی یا عملکردی)
 • مشمولین ارسال صورت معاملات فصلی و نحوه صحیح انجام آن
 • تنظیم گزارش های توضیحی مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی و حسابرسان مستقل
 • مشاوره تنظیم اظهارنامه و دفاتر قانونی بطور کاربردی
 • مشاوره در تنظیم لوایح و دفاعیه های مالیاتی (در هیات های حل اختلاف – مراجع قضایی)
 • تشریح آیین نامه تحریر دفاتر و چگونگی اجرای مفاد آن به منظور جلوگیری از رد دفاتر
 • روش صحیح تهیه اسناد و مدارک مالی ( منطبق بر ضوابط مالیاتی کشور)

خدمات پدیده حساب

آخرین اخبار و مقالات

اخبار

آخرین اخبار پدیده حساب

ویدئو های آموزشی

آموزش های متنوع حسابداری

مقالات

مقالات مرتبط با حسابداری

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره رایگان فقط کافیست شماره تماستان را در فیلد زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک های مرتبط

سوالات متداول در امور مالی و مالیاتی

مشاوره مالی فرایندی در جهت سرمایه گذاری شرکت در بخش های مختلف ، حقوق ودستمزد، محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته و امورات حسابداری و کاهش هزینه های تولید و …می باشد اما مشاوره مالیاتی فرایندی است در راستای ارائه راهکارهایی که باعث تعدیل در پرداخت مالیات برای مودیان محترم می گردد.

هزینه های مشاوره مالیاتی در موسسه بسته به تعداد و نوع مشاوره و نیز درخواست اجرا توسط موسسه متغیر بوده و تمامی تلاش صورت گرفته تا به تناسب بالا رفتن تعداد درخواست انجام فرایند, هزینه ی تمام شده در مجموع برای مشتریان عزیز کاهش یابد.

از طرق درگاه www.padidehhesab.com  و واتساپ به شماره  09135888700 و شماره تلفن های 03145839060 – 03145836875 -03145861657 و مراجعه حضوری به آدرس اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد –خیابان بوستان 38-طبقه فوقانی بانک ملی

مشاوره عمومی تلفنی در موسسه به صورت رایگان و در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی بسته به نوع مشاوره حضوری قیمت به مشتریان اعلام شده و زمانی جهت مراجعه به دفتر برای ایشان تنظیم خواهد گردید.

ساعات کاری موسسه پدیده حساب 8 الی 17 می باشد. در صورت نیاز به مشاوره در خارج از ساعات اداری می توانید با شماره 09135888700 تماس بگیرید

فهرست
پشتیبانی آنلاین