وکلای مالیاتی

بهترین وکیل مالیاتی کیست ؟

وکلای زیادی هستند که در پرونده های مالیاتی قبول وکالت می نمایند و در این زمینه فعال هستند، امّا بهترین وکیل مالیاتی که به عنوان وکیل پرونده مالیاتی به فعالیت می پردازد، تمام خصوصیت های ذیل را دارد:

  • اخلاق مدار و منصف است.
  • با قوانین مالیاتی تسلط کامل دارد.
  • با تمامی بخشنامه ها و تبصره های مالیاتی کاملاً آشنا است.
  • دارای فن بیان قوی است و همچنین بر فنون مذاکره نیز آشنایی کاملی دارد.
  • وقت شناس است و پرونده مالیاتی را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می کند.
  • با قوانین جدیدی که در زمینه امور مالیاتی وضع می شود به سرعت آشنا و بر آن مسلط می شود.
  • با رویه مرسوم ادارات مالیاتی و همچنین نحوه عملکرد هیات های حل اختلاف مالیاتی کاملاً آشنا است.

دریافت خدمات و مشاوره وکلای مالیاتی

در موسسه حسابداری پدیده حساب، تمامی خدمات و مشاوره امور مالی و مالیاتی توسط متخصصین و وکلای مالیاتی با تجربه در اصفهان و سایر شهرستان ها ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره امور مالی و مالیاتی با ما تماس بگیرید.

مهمترین دلایل مراجعه مودیان به وکیل پرونده مالیاتی چیست ؟

در موارد متعددی مشاهده شده است که اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان مودیان مالیاتی، از میزان مالیاتی که برای آن ها تعیین شده است، گله مند هستند و نسبت به این موضوع شکایت دارند و با مراجعه به وکیل مالیاتی خواهان رفع مشکل و تعدیل میزان مالیات تعیین شده خود دارند.

ریشه ایجاد بسیاری از مشکلات مالیاتی، عدم اطلاع کافی از مواردی همچون قوانین مالیاتی، رویه مرسوم ادارات مالیاتی، تکالیف و وظایف قانونی و عرفی مودیان مالیاتی است که این عدم اطلاعات کافی، بعضا موجب تعیین مالیات های با مبالغ بسیار سنگین برای مودیان گرامی می شود.

برای پیش گیری از بروز بسیاری از مشکلات مالیاتی و تحمل پرداخت مبالغ سنگین مالیات، بهترین گزینه مشاوره با وکیل امور مالیاتی خبره و با تجربه است.

وکیل پرونده مالیاتی چه کمکی به ما می کند ؟

وکیل پرونده مالیاتی به دلیل تخصص عالی که در حل و فصل پرونده های مالیاتی دارد به شما کمک می کند که:

اولاً: از طریق مشاوره مالیاتی با وی بتوانید از بروز گرفتاری ها و جرائم مالیاتی که بعضاً بسیار سنگین هستند جلوگیری نمایید و در واقع پیشگیری از مشکلات مالیاتی از طریق مشاوره مالیاتی بسیار سودمند است.

دوماً: چنانچه پرونده ای در ادارات مالیاتی و هیات های حل اختلاف مالیاتی دارید و بر این عقیده هستید که بنا به هر علتی حق و حقوق شما تضییع شده است، وکیل پرونده مالیاتی خبره و متخصص با توجه به خصوصیت هایی که در بالا به آن اشاره شد، وکیل پرونده مالیاتی شما می شود و تمام فن و تخصص و علم خود را بکار میگیرد تا از تضییع حقوق شما جلوگیری نموده و از میزان مالیات و جرائم مالیاتی شما تا میزان قابل توجهی بکاهد.

وکالت اداری بیمه تامین اجتماعی

وقتی به کلمه وکیل بیمه تامین اجتماعی برخورد می کنیم، سوالات زیادی در ذهن ما ایجاد می شود که مهم ترین آنها می تواند این باشد که وکیل بیمه تامین اجتماعی به چه فردی اطلاق می گردد؟ و همچنین در مورد چه پرونده هایی به وکیل بیمه تامین اجتماعی نیاز خواهیم داشت و یا تبصره ها و بندهای مربوط به تامین اجتماعی شامل چه مواردی می شود. چیزی که مشخص است معمولاً بین کارفرما و کارگرهای زیر دستش قراردادهایی ثبت و امضا می گردد، اما گاهی بر اثر بعضی مشکلات از پیش تعیین نشده یکسری اختلاف نظر در مورد نحوه و چگونگی اجرای قراردادهای وضع شده بین طرفین یعنی کارگر و کارفرما ایجاد می‌شود که ناشی از عدم اجرای قرارداد بوده و یکی از طرفین ادعا دارد که طرف مقابل حق وی را ضایع کرده است.
گاهی اوقات در صورتی که مشکل زیاد جدی نباشد با میانجی گری یکسری افراد مشکل بین دو طرف حل می شود، اما گاهی اوقات آنقدر مشکلات پیش آمده بین طرفین بزرگ خواهد شد که به راحتی نمی توان راه حل برای رهایی از مشکل پیدا کرد. در چنین حالتی می بایست به مراجع ذیصلاح و یا دیوان عدالت رو آورده و شکایت خود را نسبت به طرف مقابل به صورت مکتوب ارائه نمایید و همچنین از یک وکیل بیمه تامین اجتماعی کارکشته برای رسیدگی به پرونده خود کمک بگیرید. طرح یک دادخواست برای رسیدگی به شکایت شما آسان نیست و نیاز به مشورت یک آدم کارکشته و خبره و متخصص دارد که در چنین شرایطی تنها فردی که می تواند از آن کمک گرفت یک وکیل بیمه تامین اجتماعی است که دارای تخصص و تبحر کافی در مواجهه با پرونده های تامین اجتماعی باشد.

خدمات پدیده حساب

آخرین اخبار و مقالات

اخبار

آخرین اخبار پدیده حساب

ویدئو های آموزشی

آموزش های متنوع حسابداری

مقالات

مقالات مرتبط با حسابداری

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره رایگان فقط کافیست شماره تماستان را در فیلد زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک های مرتبط

سوالات متداول جهت همکاری با وکلای مالیاتی

از طرق درگاه www.padidehhesab.com  و واتساپ به شماره  09135888700 و شماره تلفن های 03145839060 – 03145836875 -03145861657 و مراجعه حضوری به آدرس اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد –خیابان بوستان 38-طبقه فوقانی بانک ملی

ساعات کاری موسسه پدیده حساب 8 الی 17 می باشد. در صورت نیاز به مشاوره در خارج از ساعات اداری می توانید با شماره 09135888700 تماس بگیرید

فهرست
پشتیبانی آنلاین