همه چیز درباره ی مشاوره مالیاتی

تمام چیزی که از مشاوره مالیاتی باید بدانید!

مشاوره مالیاتی نه تنها می تواند افراد و شرکت ها را از پرداخت جریمه های سنگین مبرا کند، بلکه می تواند به آن ها در راستای دریافت تخفیف ها، معافیت ها و مزیت های قانونی زیادی نیز کمک کند. این دسته از انواع مشاوره به روش های مختلفی در دسترس بوده و خدمات متفاوتی ارائه می دهد که در ادامه مطلب به آنها خواهیم پرداخت. شما می توانید از هر جای ایران و حتی خارج از کشور به راحتی با مشاورین مجرب و با سابقه شرکت حسابداری پدیده حساب تماس گرفته و از انواع خدمات مشاوره مالی و مالیاتی برخورد دار شوید.

مشاوره مالیاتی اصفهان

مشاور امور مالیاتی یا وکیل مالیاتی چه کسی است؟

وکیل مالیاتی یا مشاور امور مالیاتی، فردی متخصص می باشد که در طی سالیان مشخص در زمینه امور مالی و حسابداری آموزش دیده و تجربیات خاص خود را کسب کرده است. مشاورین مالیاتی همواره شناخت بالایی از حقوق مالی و مالیاتی داشته و به راهنمایی افرادی که در زمینه های مالی و مالیاتی دچار مشکل شده اند، می پردازند. به عبارت دیگر، مشاور مالیاتی به عنوان حساب دار رسمی و یا نماینده مالیاتی ثبت شده که در امور قانونی مالیات و برنامه ریزی و مشاروه ی مالیاتی خبره بوده و در طیف گسترده ای به افراد و شرکت ها مشاوره می دهد.

این افراد نه تنها دانش کافی در زمینه ی مالی و حساب داری مالیاتی را داشته، بلکه اشراف کامل به قوانین حقوقی مالیاتی نیز دارند؛ به همین دلیل به این مشاورین مالیاتی، وکیل مالیاتی نیز گفته می شود.

 

مشاوره مالیاتی اصفهان

انواع مشاوره مالیاتی چیست؟

 • مشاور مقطعی

 • مشاور همیار

 • مشاور موردی

 • مشاوره مالیاتی اختصاصی مدیریت

در این قسمت شما میتوانید انواع روش هایی که برای مشاوره دادن در زمینه امور مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی داده میشود را مطالعه کنید.

مراکز مختلفی در سطح کشور آماده خدمات رسانی در این زمینه هستند اما بهتر است مرکزی را برای این کار انتخاب کنید که متخصص، با تجربه و قابل اعتماد باشد. مرکز مشاوره مالیاتی پدیده حساب با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه امور مالی، مالیاتی و حسابداری آماده خدمت رسانی به تمامی شما عزیزان است. برای دریافت هرگونه خدمات مالی و حسابداری، با مشاورین مجرب پدیده حساب تماس بگیرید.

 • مشاوره مالیاتی وکالتی

وکیل و مشاور مالیاتی با شناختی که از بخشنامه ها و قوانین مالی دارد، می تواند به یک سازمان برای پرداخت هزینه های مالیاتی کمتر کمک کند. کاهش دادن هزینه های مالیاتی شرکت ها به دو روش دادرسی مالیاتی و پشتیبانی مالیاتی که هر کدام از این موارد بسیار گسترده اند، انجام خواهد گرفت.

درواقع، وکیل مالیاتی یا مشاوره مالیاتی وکالتی پرونده مالیاتی شخص حقیقی یا حقوقی را در هیات های مالیاتی دنبال کرده و سعی در رفع مشکلات مالی سازمان خواهد داشت.

 • مشاوره مالیاتی املاک

بخش املاک یکی از حوزه های گسترده و پیچیده ی مالیاتی می باشد که قوانین و بخش نامه های زیادی برای آن صادر شده است؛ در این حوزه، جهت رفع و رجوع مشکل مالیاتی نیاز به تجربه و دانش عمیق از این قوانین و همچنین قوانین حقوقی خواهد بود.

دسته های مختلفی نظیر مالیات بر درآمد اجاره و مالیات نقل و انتقال ملک مشمول مالیات بر املاک می شوند. لازم به ذکر است که مفاد و تبصره هایی نیز جهت معافیت از این مالیات ها وجود دارد. برای همین علت بهتر است برای رفع مشکلات مالیاتی املاک خود از مشاورین متخصص در مرکز مشاوره مالیاتی پدیده حساب کمک بگیرید.

مشاوره مالیاتی اصفهان
 • مشاوره مالیاتی مدیریت

یکی از مهمترین خدماتی که در خصوص مشاوره برای شرکت ها و سازمان های خرد و کلان ارائه میشود، ارائه گزارش های مالیاتی مختص مدیران مجموعه می باشد. در این راستا معمولا بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان مالیاتی به مدیران و صاحبین مشاغل مشاوره اختصاصی ارائه داده و سعی در کاهش حداکثری مالیات سازمان مذکور را خواهند داشت.

 • مشاوره مالیاتی اصناف

میزان مالیات برای هر صنف و کسب وکاری بر اساس قواعد و معیارهای مشخصی تعیین میشوند و در صورتی که مشاور مالیاتی تجربه کافی نداشته باشد ممکن است نتواند به درستی شما را راهنمایی کرده و مشکلات مالی  مذکور را رفع و رجوع نماید. درواقع، مشاوره مالیاتی اصناف به شما کمک میکند تا به صورت تخصصی در مورد میزان مالیات کسب و کار خود مطلع شده و با راهکار های عملی هر چه بهتر امور مالیاتی خود را سامان بخشید.

کارشناسان و مشاورین مالیاتی مرکز مشاوره مالی پدیده حساب، آن چنان در امور مالیاتی اصناف و اشخاص تخصص و تجربه دارند که در زمان کوتاهی بهترین راه حل را به شما ارائه خواهند داد.

 • مشاوره مالیات حقوق

مالیات حقوق، مالیاتی است که کارفرما موظف است پیش از پرداخت حقوق و دستمزد کارگر آن را کسر کرده و آن را به حساب وزارت امور و اقتصاد دارایی دولت واریز کند. در صورتی که کارفرما در زمان مقرر لیست را ارائه ندهد 2% هزینه اضافی به عنوان جریمه به او تعلق میگیرد.

قوانین و تبصره های زیادی برای معافیت مالیاتی وجود دارد و در صورتی که شاغلان بیشتر از 7 برابر 1/300/000 دریافتی حقوق داشته باشند موظف به پرداخت 10% مالیات هستند. اگر مقدار حقوق دریافتی بیش از این مقدار باشد میزان مالیات حقوق 20% خواهد شد.

به دلیل حساسیت در حوزه امور مالیات حقوق، پیشنهاد میکنیم امور مالیاتی حقوق کسب و کار خود را به شرکت حسابداری پدیده حساب بسپارید.

مشاوره مالیاتی اصفهان
 • مشاوره مالیاتی برای معافیت مالیات حقوق

اگر میخواهید از پرداخت مالیات حقوق معاف شوید، با کارشناسان پدیده حساب به شماره 03145839060 تماس بگیرید. کارشناسان ما از جدیدترین قوانین مالیاتی برای معافیت شما در شرایط مختلف استفاده کرده و همواره سعی بر این دارند تا حد امکان میزان مالیات حقوق شما را به کمترین میزان کاهش دهند.

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی برای بدهکاران مالیاتی

شرکت حسابداری پدیده حساب با بهره ممندی از کادری مجرب و کارشناسانی متخصص، همواره توانسته است تا در موارد زیادی، مشکلات مالی بدهکاران مالیاتی مراجعه کننده خود را کاهش داده و مشکلات آنها را رفع و رجوع کند. درواقع، کارشناسان مالیاتی ما از راهکارهایی ویژه ای برای کاهش میزان بدهی مالیاتی شما استفاده کرده و سعی در به حداقل رساندن بدهی مالیاتی شما خواهند داشت.

وظایف مشاوران مالیاتی

وظایف متفاوتی برای مشاوران مالی و  مالیاتی وجود دارد که بر اساس کوچک یا بزرگ بودن سازمان، نقش های آنها نیز تغییر خواهد کرد. برخی از نقش ها و وظایف مشاورین مالیاتی عبارتند از:

 • مشاوره کسب سود بیشتر
 • یافتن استراتژی صحیح
 • تنظیم گزارش مالی
 • نظارت بر امور مالی
 • نظارت بر گزارش مالی کارمندان
 • مشاوره به مدیران ارشد
 • تنظیم لوایح مالیاتی
مشاوره مالیاتی اصفهان

شرکت مشاوره مالیاتی اصفهان

همواره شرکت های بسیاری در سطح کشور، با استخدام و بهره گرفتن از مشاورین و وکلای مالیاتی، خدماتی در این زمینه ارائه می دهند که شما می توانید با مراجعه به هر یک از آن ها، بسته به نیاز مالیاتی خود و مشکلی که دارید از خدمات متنوع آن ها بهره مند شوید. برای انتخاب بهترین شرکت حسابداری در اصفهان و ایران، دقت داشته باشید که هنگام انتخاب شرکت مشاوره ی مالیاتی، به غیر از در نظر گرفتن نرخ و هزینه ی مشاوره، تجربه ی مشاوران و خدماتی که به شما ارائه می دهند را نیز به خوبی بررسی کنید تا در نهایت بتوانید نتیجه ای مطلوب را در جهت رفع مشکلات مالی خود به دست آورید.

شرکت حسابداری پدیده حساب در اصفهان، با بیش از 10 سال تجربه به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها، موسسات، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی، خصوصی و … ، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادری مجرب و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی؛ امور مالیاتی ، نرم افزارهای مالی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام حوزه های مالی و حسابداری می باشد. برای دریافت تمامی خدمات و انواع مشاوره امور مالیاتی با ما تماس بگیرید.

نرخ مشاوره مالیاتی چقدر است ؟

به طورکلی هزینه و نرخ مشاوره مالیاتی کسب و کارها به معیار و عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. درحقیقت، هزینه های مشاوره امور مالیاتی به صورت نرخی ثابت و یکسان تعیین نشده و فاکتور های زیادی در تعیین این نرخ دخیل می باشند. برای مثال معیارهایی نظیر نحوه ی ارائه و دریافت مشاوره، تخصص و تجربه ی وکیل مالیاتی، میزان اهمیت پرونده های مالیاتی و یا حتی شهری که در آن هستنید میتواند از جمله عواملی باشد که در تعیین نرخ مشاوره مالیاتی تاثیرگذار خواهند بود.

هزینه مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری پدیده حساب به صورت کاملا منصفانه محاسبه میشود و شما میتوانید برای اطلاع از نرخ مشاوره مالیاتی تلفنی و حضوری و انلاین با ما تماس بگیرید.

آموزش مشاوره مالیاتی چگونه است؟

مشاوره مالیاتی از جمله شغل هایی است که برای آن آینده ی روشنی پیش بینی شده است.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در این حوزه هستید، خوب است بدانید که موسسات بسیار دوره های مختلفی از مشاوره ی مالیاتی برگزار می کنند که در نهایت شما مدرک مشاور مالیاتی کسب خواهید کرد و می توانید به عنوان مشاور مالی و مالیاتی در موسسات مربوطه و یا به عنوان مدرس نیز استخدام شده و مشغول به کار شوید.

در شرکت حسابداری پدیده حساب به راحتی میتوانید از امکان آموزش حسابداری شرکت بهره برده و با شرکت در این دوره ها، مدرک حسابداری خود را دریافت و از طریق همین شرکت وارد بازار کار شده و درآمدزایی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا با شرکت حسابداری پدیده حساب تماس گرفته و برای آینده شغلی خود برنامه ریزی کنید.

روش ارائه مشاوره مالیاتی

بسته به این که مسئله و مشکلات مالی و مالیاتی شما چگونه بوده و سطح آن در چه حد است، می توان از روش های متفاوتی از خدمات وکلای خبره و متخصص در امور مالیاتی بهره برد. هر کدام از این روش ها می توانند هزینه های متفاوتی داشته و برای مسائل مختص به خود کاربرد داشته باشند.

باتوجه به گستره ارائه خدمات مشاوره مالی و مالیاتی شرکت پدیده حساب در اصفهان و سراسر ایران و همچنین با در نظر گرفتن همه گیر شدن ویروس کرونا، تمامی خدمات مشاوره امور مالی، مالیاتی و حسابداری این شرکت از روش های متنوعی ارائه می شود. درواقع، شما میتوانید بنا بر شرایط و صلاحدید خود از انواع مشاوره مالیاتی حضوری ، تلفنی و آنلاین شرکت حسابداری پدیده حساب بهره مند شوید.

 

خدمات پدیده حساب

 • امور مالیاتی
 • امور حسابرسی
 • امور ثبتی
 • امور حسابداری
 • نیروی انسانی
 • اعزام نیرو
 • وکالت اداری
 • تامین اجتماعی

آخرین اخبار و مقالات

اخبار

آخرین اخبار پدیده حساب

ویدئو های آموزشی

آموزش های متنوع حسابداری

مقالات

مقالات مرتبط با حسابداری

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره رایگان فقط کافیست شماره تماستان را در فیلد زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک های مرتبط

 • قوانین اداره مالیات
 • استاندارد های حسابرسی
 • دانلود نرم افزار پارسیان

مطالب مرتبط

خدمات پدیده حساب

 • امور مالیاتی
 • امور حسابرسی
 • امور ثبتی
 • امور حسابداری
 • نیروی انسانی
 • اعزام نیرو
 • وکالت اداری
 • تامین اجتماعی

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره رایگان فقط کافیست شماره تماستان را در فیلد زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک های مرتبط

 • قوانین اداره مالیات
 • استاندارد های حسابرسی
 • دانلود نرم افزار پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
پشتیبانی آنلاین