امور حسابرسی

ارائه خدمات حسابرسی در اصفهان / ایران

خدمات امور حسابرسی در اصفهان، عملیاتی است که در آن کلیه فرآیندهای مالی و اسناد مربوط به آنها توسط تیمی مجرب مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد تا هر گونه مغایرت و خلاء ناشی از نقص مدارک عملکرد در این اسناد مشخص شود و تدابیری برای حل آن صورت پذیرد. حسابرسی معمولا به ۲ صورت داخلی و خارجی صورت می‌گیرد که حسابرسی داخلی هر ۳ ماه یا ۶ ماه یک بار در هر شرکت و سازمان زیر نظر مدیران ارشد انجام می‌پذیرد، اما حسابرسی خارجی به دستور سازمان های نظارتی باید توسط کارشناسان حسابرسی انجام گیرد که مهمترین هدف این حسابرسی، بررسی عملکرد مالی شرکت ها و ارائه گزارشات لازم به ارگان ها و بانک های مربوطه میباشد. در حال حاضر شرکت های زیادی خدمات حسابرسی را به بهترین نحو انجام می دهند زیرا در این شرکت‌ها یک تیم مجرب و حرفه ای وجود دارد که این عملیات را زیر نظر دارند.

ارائه خدمات حسابرسی موسسه مالی و حسابداری پدیده حساب

برای دریافت تمامی خدمات مشاوره مالی و مالیاتی، امور حسابداری و همچنین امور حسابرسی در اصفهان با متخصصین مالی موسسه حسابداری پدیده حساب تماس بگیرید.

ارائه خدمات حسابرسی

خدمات حسابرسی مالی

یکی از انواع خدمات حسابرسی، مشاوره حسابرسی صورت های مالی می باشد که در اینجا لازم است ابتدا با انواع صورت های مالی آشنا شوید. توجه داشته باشید که این موارد شامل انواع ترازنامه، صورت سود و زیان جامع، صورت وجوه نقد و صورت سود و زیان می شود. حسابرسی صورت های مالی به این منظور انجام می گیرد که اطمینان کامل به دست آید که همه اسناد مربوط به صورت های مالی دقیقا با استانداردهای آن تطابق داشته است. مواردی که خدمات حسابرسی به صورت مشاور حسابرسی صورت های مالی باید بررسی شود شامل ارزیابی، نحوه ارائه، کامل بودن، مشخص کردن کلیه اهداف حسابرسی و اقلام مندرج در صورتهای مالی می باشد. در واقع هدف اصلی از این نوع حسابرسی ارزش و اعتبار دهی به صورتهای مالی می باشد.

خدمات حسابرسی مالیاتی.jpg

خدمات حسابرسی مالیاتی

یکی از مهمترین موارد که در هر شرکت و سازمانی به آن پرداخته می‌شود، پرداخت مالیات می باشد که این امر در هر کسب و کاری جایگاه ویژه  و خاص خود را دارد. با توجه به این اهمیت استفاده از خدمات حسابرسی مالیاتی می‌تواند به شرکت ها جهت ارائه مدارک کافی و ثبت و نگهداری آنها کمک کند. مهمترین خدمات حسابرسی مالیاتی شامل تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تسویه حساب و بخشودگی های مالیاتی، قانون امکان افشای داوطلبانه، تعیین نماینده قانونی، ارائه گزارشات فصلی و ارائه اسناد مالیات بر ارزش افزوده می شود. داشتن دانش لازم جهت حمایت از مشتریان می‌تواند شرکت ها و سازمان ها را در رسیدن به اهداف خود یاری کند.

خدمات حسابرسی عملیاتی

خدمات حسابرسی عملیاتی از جمله مهمترین انواع خدمات حسابرسی در اصفهان است که جهت کارایی، اثربخشی و صرفه اقتصادی انجام می شود. با توجه به اینکه حسابرسی عملیاتی برای اثربخشی فعالیت های قسمت های مختلف انجام می‌گیرد و اهداف مهمی از جمله حسابرسی عملیاتی با هدف کارایی، حسابرسی عملیاتی با هدف توجیه اقتصادی و به صرفه بودن و حسابرسی عملیاتی با هدف اثربخشی و اجرای برنامه می باشد  لازم است که خدمات حسابرسی توسط افراد مجرب انجام گیرد. علاوه بر این  نتایج و گزارشات حسابرسی عملیاتی در تصمیمات مدیریتی نقش بسیار مهمی دارد زیرا مدیران که امر تصمیم گیری را بر عهده دارند، از طریق نتایج همین حسابرسی نسبت به عملکرد مالی شرکت خود تصمیم گیری می کند و نتایج این حسابرسی می توانند موجب تغییر استراتژی های مالی شرکت شود. در نتیجه لازم است که حسابرسی عملیاتی با دقت و تخصص ویژه ای توسط تیمی با تجربه انجام پذیرد.

امور حسابرسی اصفهان / ایران

  1. حسابرسی داخلی
  2. حسابرسی قانونی

خدمات حسابرسی داخلی

در هر شرکت و سازمانی لازم است که حسابرسی به ۲ صورت داخلی و خارجی انجام گیرد که در روش داخلی این عملیات توسط کارشناسان خود شرکت صورت می پذیرد و سیستم مالی شرکت در جهت اثر بخش بودن  و کیفیت، مورد بررسی قرار میگیرد. در حسابرسی داخلی مهمترین هدف ارزیابی، به صرفه بودن واحدهای مختلف سازمان ها می باشد و همچنین کارایی آنها نیز مورد بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که حسابرس داخلی باید کاملا اختیار عمل داشته باشد و تمامی اسناد مالی شرکت در دسترس وی باشد تا بتواند گزارش بررسی های خود را ارائه کند. کمک گرفتن از شرکت هایی که ارائه خدمات حسابرسی داخلی را بر عهده دارند می‌توانند به هر سازمان جهت رشد و ترقی کمک کند.

دریافت خدمات حسابرسی در اصفهان

برای دریافت تمامی خدمات مشاوره مالی و مالیاتی، امور حسابداری و همچنین امور حسابرسی در اصفهان با متخصصین مالی موسسه حسابداری پدیده حساب تماس بگیرید.

خدمات پدیده حساب

آخرین اخبار و مقالات

اخبار

آخرین اخبار پدیده حساب

ویدئو های آموزشی

آموزش های متنوع حسابداری

مقالات

مقالات مرتبط با حسابداری

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره رایگان فقط کافیست شماره تماستان را در فیلد زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک های مرتبط

فهرست
پشتیبانی آنلاین